Job application name

Инсталатор, телекомуникации

Radioactive International Recruitment

business
Сектори
Телекомуникации
info
Публикувана: 11 авг 2022
Валидна до: 30 ное 2022
place София
school Intermediate

Ние от РИР, допринасяме за успеха на развиващите се компании и се грижим за вашия кариерен път.

За един от нашите клиенти в индустрията за сигурност/наблюдение, търсим Инсталатор, телекомуникации.

Изисквания:

  • Tехническо образование;
  • Познания по електротехника;
  • Добри организационни и комуникационни умения;
  • Работа в екип;
  • Отговорност и лоялност;
  • Шофьорска книжка – категория В;
  • Възможност за командировки;
  • Опит и умения за работа на височина ще се считат за предимство.

Отговорности и задължения:

  •  Извършване на Строително-монтажни дейности;
  • Инсталиране на телекомуникационно оборудване, антенно-фидерни системи, токозахранващи системи;
  • Работа на височина;
  • Познаване и спазване на изискванията по безопасни условия на труд;
  • Изпълнение на поставените задачи спрямо техническа документация и изискванията на клиента.

Какво предлагаме:

  • Отлични условия за реализация и развитие;
  • Въвеждащо обучение;
  • Предизвикателна и динамична работа във висококвалифициран екип от професионалисти .

Звучи ли като мечтана работа за теб? Кандидатствай днес или се свържи с нас!

Работим по лицензи № 2198, издаден на 12.01.2017 г. за български дейности по набиране на персонал и № 2199, издаден на 12.01.2017 г. за дейности по набиране на персонал в чужбина.

3 дни
Кандидаствай и ще получиш обратна връзка до 3 работни дни.
business
Сектори
info
place София