Job application name

Мениджър Операции с картови схеми

Пощенска банка

business
Сектори
Банки и финанси
info
Публикувана: 31 авг 2022
Валидна до: 31 дек 2023
place София
school Intermediate

Пощенска банка има над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e третата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

Пощенска банка търси да назначи мотивиран и отговорен служител на позицията:

Мениджър Операции с картови схеми в отдел Операции с карти и разплащания

Основни отговорности:

  • Обработване на масиви от данни и информация;
  • Проверка на коректността на получената и изготвена информация;
  • Изготвяне на различни видове анализи, статистически извадки и репорти за нуждите на компанията;
  • Изготвя месечни и тримесечни отчети към международните картови организации;
  • Съдействие за спазване на крайните срокове за външно и вътрешно отчитане, като същевременно поддържа целостта на информацията;
  • Съдействие в процеса на бюджетиране;
  • Предоставяне на информация и подкрепа в процеса на външен/вътрешен одит;
  • Следи обороти, разходи и приходи на портфейла с карти и ПОС терминали;
  • Подава обработва документи в системата САП.

·       Изисквания за позицията са:

  • Бакалавърска степен по Статистика, Икономика, Математика или др;
  • Отлични напреднали умения в Excel, MS office;
  • Свободно владеене на английски език - писмено и говоримо;
  • Способност за справяне при комплексни ситуации;
  • Добри комуникативни умения и желание за работа в екип;
  • Практичен и проактивен, поема инициатива при решаването на проблеми и е способен да работи под напрежение и да спазва крайни срокове;
  • Особено внимание към детайлите и независим начин на работа са от съществено значение;
  • Екипен играч със способност да изгражда силни взаимоотношения, работейки с екипи в цялата организация;
  • Способност за разбиране на процесите от край до край, идентифициране на възможности за подобрение, опростяване и прилагане на стандартизирани решения;
  • Желателно е 2-3 години опит в сферата;

Ние предлагаме:

·      Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране

·      Възможност за професионално и личностно развитие

·      Ясно дефинирани кариерни пътеки

·      Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала

·      Допълнително здравно и пенсионно осигуряване

·      Работа в приятелскa и динамична среда

·      Карта Multisport на преференциална цена

·      Преференции при ползване на банковите ни продукти

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на Пощенска банка и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка на jobs@postbank.bg

3 дни
Кандидаствай и ще получиш обратна връзка до 3 работни дни.
business
Сектори
info
place София