Job application name

Оператор на парна турбина

Mondi

business
Сектори
Производство
info
Публикувана: 12 авг 2022
Валидна до: 31 дек 2023
Стартова дата: 12 авг 2022
school Junior

Mondi е водеща компания в световен мащаб в производството на хартия и опаковки, която предлага над 100.000 специално разработени иновативни решения, създадени да бъдат устойчиви по природа. В групата работят около 26.000 служители в повече от 100 производствени единици в над 30 държави. Производственото предприятие в гр. Стамболийски има повече от 70 години опит в производството на целулоза и хартия, като Ви предоставя вълнуващата възможност да се присъедините към нашия опитен екип на позицията:

Вашият профил

• Техническо или технологично образование;

• Добри теоретични познания в съответната област;

• Компютърна грамотност;

• Желание за работа в непрекъснат работен процес (работа на смени);

• Владеенето на английски език се смята за предимство

Вашите отговорности

• Управление и контрол на работата на парна турбина в съответствие с технологичния регламент;

• Управление на спомагателните съоръжения в зоната - помпи, системи за контрол на парата и кондензатите, паропроводи и колектори;

• Проследяване на моментното състояние на технологичните параметри;

• Проследяване на състоянието и натоварването на оборудването и прилагане на необходимите мерки за спазване на параметрите в оптимални граници;

• Активно участие при реконструкции и планирани ремонти;

• Спазване на изискванията, свързани с безопасност при работа, хигиена и околна среда.

Ние Ви предлагаме

• Работа в международна компания с утвърдени стандарти;

• Въвеждаща програма, която да подпомогне успешното Ви интегриране в спецификата на процесите;

• Възможност за професионално обучение и развитие;

• Безплатен транспорт;

• Безплатна храна;

• Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и Вашите умения и опит отговарят на изискванията, моля кандидатствайте чрез бутона "Кандидатствай за тази позиция".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

3 дни
Кандидаствай и ще получиш обратна връзка до 3 работни дни.
business
Сектори
info