Job application name

Организатор международен транспорт - Диспонент

Transpress

Основни отговорности:

• Отговаря за качественото изпълнение на транспортните заявки съгласно изискванията на клиентите и договорените условия;

• Дава на инструкции на шофьорите - адреси/зареждане на гориво/работно време/ маршрути;

• Поема отговорност за шофьорския екипаж - организиране работата на шофьорите (минимални престои и максимални работни часове);

• Анализира оперативни отчети за шофьорите/насочване към подобряване на оперативните резултати;

• Създава оптимален маршрут за шофьорския екипаж;

• Разрешава възникнали проблеми при превозите;

• Отговаря за контролирането и оптимизирането на разходите, както и за коректното отношение с поддоставчиците на фирмата;

• Организира(заедно с техническия сътрудник) посещения в сервиз за ремонт или обслужване на транспортните единици, както и следене за съответните престои;

• Изготвя справки и отчети;

• Работи с нощен телефон - на смени.

Основни изисквания:

• Владеене на свободно английски и/или немски език - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО;

• Втори западен език - препоръчително;

• Опит на подобна позиция - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО;

• Има опит с транспортните борси - предимство;

• Бъде силно дисциплиниран и отговорен;

• Умее да работи в екип и притежава лоялност към всеки член на екипа;

• Има много добри компютърни умения.

3 дни
Кандидаствай и ще получиш обратна връзка до 3 работни дни.
business
Сектори
Транспорт и логистика
info
Публикувана: 2 авг 2021
Валидна до: 30 сеп 2021
place София
school Intermediate
savings
Заплата
1 500 лв. - 2 500 лв. нето