Job application name

Учител по Китайски език

EduLab

business
Сектори
Образование
info
Публикувана: 18 апр 2022
Валидна до: 18 дек 2022
place София
school Junior

Кои сме ние?

Ние сме “EduLab” - школа за китайски език и езикови ваканции в Китай. Вече повече от 2 години активно разпространяваме китайския език и култура под формата на онлайн уроци по китайски, курсове по китайски, дигитално авторско съдържание, учебни материали, образователни видеа, записваме и подкаст, с който целим да правим ученето на китайски още по-лесно и забавно.

Това, което истински ни отличава, е интерактивната методика на преподаване и изцяло авторското съдържание в уроците и в интернет страниците ни.

Напоследък ставаме все по-заети и все повече се нуждаем от още един страхотен колега-учител!

 Представяме си нашия нов учител по китайски език като човек, който:

-Обича Китай и дейно се интересува от културата и езика

- Владее китайски език отлично

- Има висока мотивация да преподава чрез интересни и интерактивни методи

- Може да преподава с вече създадени материали и структура, но с ентусиазъм създава и собствен учебен план с помощни материали

- Има желание да работи в малък екип и да участва в развитието на школата с усмивка и много идеи

-Опитът е предимство, но не е задължителен

 Отговорности:

- Планира, подготвя и провежда онлайн курсове и семинари по китайски език според нивото и броя на учениците

- Съобразява методологията на преподаване с изискванията и разбиранията на EduLab

- Създава статии, снипети, инфографики и др. материали, които могат да са полезни в ученето

- Участва в разработването на учебни планове и програми

 Какво предлагаме:

- Работа 100% онлайн - от всяка точка на България/Света

- Почасова заетост (~15-20 часа седмично)

- Гъвкаво работно време (много подходящо за студенти)

- Осигурени ученици и групи

- Конкурентно възнаграждение

- Възможност за развитие и пряко участие във всички дейности и инициативи на EduLab

- Работа в малък екип от големи ентусиасти и позитивни хора

Звучи ли ти това като твоята нова работа и предизвикателство? Ако е така, моля, изпрати автобиография и мотивационно писмо до edulab.cn.bg@gmail.com или се обади на 0886147070/0893888903.

3 дни
Кандидаствай и ще получиш обратна връзка до 3 работни дни.
business
Сектори
Образование
info
place София