France Alumni Club
18:30 - 20:30
Europe/Sofia
Скъпи приятели,
На 11 юни от 18:30 ч. ви каним на следващата среща на France Alumni Club – този път отново в уютната атмосфера на книжарница Umberto & Co в центъра на София.
След първото ни събитие там в края на януари, решихме отново да се съберем сред книги, разговори и приятна компания — този път с мисията да свържем бивши и бъдещи студенти във Франция.
Ще започнем в 18:30 ч. с концерт на арфистката Деница Димитрова, която се е обучавала именно във Франция и отличена с първо място на международно състезание там.
Ще продължим с приятен коктейл, в който да се запознаем с бъдещите студенти и да се насладим на чудесни разговори, изпълнени с практични съвети от първо лице.
Очакваме ви за една вдъхновяваща вечер с жива музика и интересни разговори, посветени на френското образование, споделения опит и общността, която продължава да свързва България и Франция.