Маркетинг Мениджър

Бон ЕООД е тясно специализиран производител на ексклузивни храни за птици с износ в 20 европейски държави, САЩ и Канада. Високият фирмен морал, приятелската работна атмосфера и желанието ни за непрестанно развитие са основите на нашия успех. Оттам надграждаме с устойчива социална политика, модерна база и технологии, за да се превърнем в най-логичния избор за нашите именити
клиенти от Западна Европа и Северна Америка.

Мисията ни е да раздвижим закостенелия европейски пазар, чрез уникални продуктови решения и маркетинг концепции.
За да я изпълним успешно имаме нужда от амбициозен и мотивиран кандидат за дългосрочно заемане на позицията: Маркетинг Мениджър.

Основни отговорности:

  • Разработва цялостната маркетинг стратегия на търговската дейност, отговаряща на бизнес плана за развитието на Компанията;
  • Проучва и анализира пазара и конкуренцията, като следи състоянието и тенденциите на пазарите и цените на аналогичните стоки и услуги;
  • Разработва концепция за реклама и лансиране на продуктите;
  • Организира участия на фирмата на международни форуми и изложения;
  • Изготвя маркетинговия бюджет на Компанията и отговаря за неговото целесъобразно изразходване;
  • Разработва маркетинг материалите на Компанията – брошури, каталози, листовки и др. за бизнес клиенти и крайни потребители в съответствие с бранд идентичността;
  • Комуникира с дизайн екипа и печатниците по отношение на предпечат и печат на опаковъчни и  рекламни материали;
  • Следи за качеството и количеството на изготвените рекламни материали;
  • Отговаря за дигиталния маркетинг на Компанията – включително осъществяване на дигитални рекламни кампании в различни интернет и социални платформи;
  • Предлага и реализира маркетингови и комуникационни кампании при представяне и лансиране на нови продукти и специални предложения;
  • Изготвя и разпространява он-лайн бюлетин на Kомпанията.

Изисквания към кандидата :

  • Креативност и внимание към детайла;
  • Завършено висше образование;
  • Пет годишен стаж по специалността;
  • Отлична писмена и говорима грамотност на български и английски език;
  • Владеене на втори западен език, както и продължителен престой в чужбина са предимство;
  • Изготвяне и управлление на маркетингови бюджети;
  • Отлични умения за работа с офис пакети Word, Excel, PowerPoint;
  • Умения за работа със специализиран софтуер в сферата на маркетинга;
  • Желание за пътуване в сраната и чужбина;
  • Желание за надграждане на уменията, респективно мотивация за повишаване на квалификацията.

Личностни качества :

  • Да е инициативен и да може бързо да се адаптира към работата на екипа;
  • Да проявява лична ангажираност към работата и работния процес;
  • Да е креативен и да притежава отлични комуникационни умения;
  • Да е активна и динамична личност, ориентирана към постигане на успех;
  • Да е протърговски ориентиран и да има стратегически поглед и подход
    към пазара.

Възможност за командировки в западна Европа и САЩ.
Шофьорска книжка – категория В.

Ние Ви предлагаме :

  • Шанс за дългосрочно развитие;
  •  Регулярни обучения и семинари, водени от чуждестранни ментори;
  • Здравословна приятелска атмосфера и силно зачитане на мнението на всеки от екипа;
  • Висок морал, социална политика и фирмена култура;
  • Възможност да се реализирате като професионалист в сферата на;
  • Маркетинга в уникална за България бизнес среда;
  • Отлични условия за работа във висококвалифициран млад и мотивиран колектив;
  • Отлично трудово възнаграждение.

  • Ако желаете да се станете част от екипа на Търговска Дирекция  на нашата Компания и да се докажете като професионалист в сферата на Маркетинга.
    Ако желаете да получите допълнително безусловно обучение в тази сфера и да доизградите Вашите професионални умения.

Моля, изпратете професионална автобиография и мотивационно писмо на имейл: velichkov@bon.bg
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

  • Централният офис на фирмата  е в гр. Павликени и фирмата осигурява комфортен безплатен транспорт от гр. Велико Търново, гр. Габрово и гр. Севлиево.

За още възможности за работа, стани част от нашата професионална
общност и кариерен бюлетин

Регистрирай се