Главен счетоводител

„Бон ЕООД е тясно специализиран производител на ексклузивни храни за птици с износ в 20 европейски държави, САЩ и Канада. Високият фирмен морал, приятелската работна атмосфера и желанието ни за непрестанно развитие са основите на нашия успех. Оттам надграждаме с устойчива социална политика, модерна база и технологии, за да се превърнем в най-логичния избор за нашите именити клиенти от Западна Европа и Северна Америка.

Мисията ни е да раздвижим закостенелия европейски пазар чрез уникални продуктови решения и маркетинг концепции.

За да я изпълним успешно, имаме нужда от амбициозен и мотивиран кандидат за дългосрочно заемане на позицията: Главен счетоводител.

Основни отговорности:

  • Ръководи, организира и контролира цялостната счетоводна дейност на компанията, като координира и съгласува действията си с Финансовия директор;
  • Организира и осъществява на счетоводната отчетност съгласно счетоводната политика на фирмата и международните счетоводните стандарти;
  • Подготвя своевременно и коректно всички необходими счетоводни отчети и справки;
  • Организира годишно счетоводно приключване, както и изготвяне на необходимите комплект документи;
  • Осигурява и контролира спазването на финансово-счетоводните политики и процедури в компанията;
  • Осигурява пълно съответствие с нормативната уредба, касаеща счетоводната дейност на компанията;
  • Не допуска санкции за компанията;
  • Извършва други конкретно поставени задачи.

Изисквания към кандидата:

  • Да притежава професионален стаж в областта – 3 години;
  • Опит в производствено предприятие;
  • Желание да се развива и носи отговорност като Главен счетоводител;

Личностни качества:

  • Организираност и инициативност;
  • Висок морал;
  • Умения за работа в екип;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Да поема и носи лична отговорност.

Ние ви предлагаме:

  • Отлични условия за работа в млад и динамичен екип;
  • Отлично трудово възнаграждение;
  • Възможност за развитие и надграждане на знанията;
  • Дългосрочна заетост на пълен работен ден.

  • Ако желаете да се станете част от екипа на нашата компания и да се докажете като професионалист в сферата на вашите отговорности.
    Ако желаете да получите допълнително безусловно обучение в тази сфера и да доизградите вашите професионални умения.

Моля, изпратете професионална автобиография и мотивационно писмо на имейл: velichkov@bon.bg

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.
Само одобрените по документи ще бъдат поканени на интервю.

  • Централният офис на фирмата е в гр. Павликени и фирмата осигурява комфортен безплатен транспорт от гр. Велико Търново, гр. Габрово и гр. Севлиево.

За още възможности за работа, стани част от нашата професионална
общност и кариерен бюлетин

Регистрирай се