Служител Експорт и Логистика

Интернешънъл Пауър Съплай АД (IPS) е Дружество, основано през 1989г. от висококвалифицирани специалисти в областта на радиоелектрониката. Основната дейност на IPS е проектиране, разработки и производство на токозахранващи системи. Дружеството има интегрирана система за управление на качеството ISO 9001:2008 и сертифицирана система от Министерство на Отбраната на Република България за съответствие със Съюзната публикация на НАТО за гарантиране на качеството при проектиране, разработване и производство – АQAP 2110.

Във връзка с поставените цели, IPS търси да назначи отговорен и мотивиран служител на длъжността „Служител експорт и Логистика“.

Дейности и отговорности:

– Познаване на нормативните актове, свързани с търговската дейност и договорните отношения, реда и изискванията за извършване на транспортните дейности и оформяне на пътни документи;
– Проучване на пазарните условия в областта на експорта и логистиката в страната и чужбина;
– Съставя и следи оперативни графици по внос и износ;
– Прави запитвания и получава заявки от спедиторски и транспортни фирми;
– Координира работата с фирми, извършващи товаро-разтоварна дейност;
– Осъществява контакт с контрагенти.

Изискванията към кандидатите са:

– Отлично владеене на английски език;
– Отлична компютърна грамотност – MS Office;
– Шофьорска книжка категория В;
– Опитът на подобна длъжност е предимство;
– Познания в областта на електрониката/ електротехниката е предимство;
– Лоялност, комуникативност, прецизност, отговорност, организираност и умение за работа в екип.

Ние предлагаме:

– Работа в бързо развиваща се компания с иновативен подход;
– Постоянна работа на пълен работен ден;
– Трудов договор + осигуровки;
– Конкурентно и сигурно заплащане;
– Социален пакет;
– Отлични условия на труд в млад и динамичен екип;
– Фирмено обучение;
– 20 дни платен годишен отпуск.

Aдрес месторабота: град София, ж.к. Дружба 2, до метростанция „Дружба“.
Работно време: 08:00 – 17:00ч.

За да кандидатствате за позицията, моля изпратете:

1. CV;
2. Снимка;
3. Желано месечно възнаграждение (желана нетна заплата при започване на работа)

на адрес: careers@ips-group.net или на m.tsaneva@ips-bg.net

Само одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността на предоставената информация е гарантирана, съобразно ЗЗЛД. Всички данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатстването Ви за горната позиция е свързано с обработване на лични данни. Моля, преди да кандидатствате, да се запознаете с нашето Уведомление за обработване на лични данни на кандидати за работа (Политика за защита на личните данни), което ще намерите в нашия профил като Работодател, както и чрез линка по-долу.

Ако желаете да запазим предоставената от Вас информация за срок от 1 г., за да участвате в подбора за други позиции при нас, подходящи за Вашата трудова характеристика, моля, дайте съгласието си за това в процеса на кандидатстване през платформата. Вие може да оттеглите това съгласие по всяко време, без това да засяга законосъобразността на обработването на Вашите лични данни преди оттеглянето на съгласието.

Приемам предоставените от мен лични данни за кандидатстване по настоящата позиция да бъдат запазени и използвани от „Интернешънъл Пауър Съплай“ АД (Работодателя) за срок от 1 /една/ година с цел включването ми в подбор за други позиции при Работодателя, подходящи за моята трудова характеристика.

Съгласен съм  Не съм съгласен

За още възможности за работа, стани част от нашата професионална
общност и кариерен бюлетин

Регистрирай се