Мениджър на Проекти

Описание на организацията:

Международен Съвет на Самодейните Средища е водеща българска неправителствена организация, представляваща същевременно и социални предприятия. Мрежата Хлебни Къщи е програма на Международен Съвет на Самодейните Средища (М3С), основана от Д-р Савова-Григорова, културен антрополог от Университета „Принстън“ и „Пътешественик с мисия на годината 2012“ на световния National Geographic за работата си в 76 страни, където създава мост между различни култури и социални класи чрез иновативни методи свързани с месенето на хляб и други изкуства. Основният инструмент за социална промяна, който използваме са т.нар. общностни месения на хляб, които имат социален, терапевтичен и културно-образователен аспект. Мрежата бързо се разрастна благодарение на националната и международна популярност: към момента в България има седем Хлебни Къщи, като две от тях са специализирани в производството на квасен хляб (София и Габрово), а по света има програми и Хлебни къщи в над 18 страни на 5 континента.

Изисквания:

Ако споделяте нашите ценности – уважение, добронамереност, грижа, споделяне, мир и любов към хората, изразени чрез езика на хляба и желаете да станете част от една от водещите в сферата на социалното предприемачество неправителствени организации, М3С Ви дава възможност да станете част от екипа ни и да се развиете в ролята си на:

Мениджър на Проекти, София.

Основни задължения:

• Координира дейности по реализацията на проекти за създаване на социален капитал в общности, социална интеграция чрез общностни месения, учене през целия живот, организационно и екипно развитие, социално предприемачество;
• Отговаря за намирането, кандидатстването и изпълнението на проектните дейности;
• Гарантира постигане на планираните резултати и висока ефективност на проектите;
• Участва в организирането и изпълнението на мониторинга и отчитането на проекти;
• Участва в организацията на местни и международни събития – конференции, семинари и други форми на публично представяне на организацията;
• Презентира организацията на национални и международни събития;
• Поддържа делови отношения с неправителствени и бизнес партньори, институции и връзка с медийте.
• Развива контакти с фирми за корпоративна социална отговорност; предлага услугата ни тиймбилдинг (Breaduilding), организира и води тиймбилдинга.

Изисквания:

• Добър опит в координиране и администриране на процеси, хора и средства, придобит в неправителствени или бизнес организации;
• Отлични социални и презентационни умения;
• Умения да планира и организира задачи и ресурси;
• Желание за работа с гъвкаво работно време;
•Про-активност и ориентация към постигане на резултати;
• Самостоятелност и организираност;
• Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо и по възможност на немски език;
• Отлична компютърна грамотност;
• Опитът в управление на европейски проекти и проекти в социалната сфера е предимство;
• Опит в работата с държавни институции е предимство.

Организацията предлага:

• Възможност за професионално развитие и усъвършенстване;
•Развиване на контакти и комуникация с международни партньори и мрежата на М3С по света;
• Работа в отдаден и динамичен екип;
• Принос към множество благородни каузи с реален резултат;
• Много добри условия на труд;

Финансови условия: Твърда заплата 1800 + процент от спечелените проекти

Ако виждате себе си като част от Международен Съвет на Самодейните Средища в програмата й Мрежа Хлебни Къщи изпратете ни актуална автобиография със снимка и кратко мотивационно писмо със subject “Кандидат за Координатор Проекти“.

Кандидатствай на: savova.grigorova@gmail.com

За още възможности за работа, стани част от нашата професионална
общност и кариерен бюлетин

Регистрирай се